Certifikát vysoké jakosti ISO 9001

Mnoho českých stavebním společností o zavedení normy vysoké jakosti neusiluje. Jiné pak za certifikační autoritu volí záměrně malé české certifikátory, kde je splnění certifikace snazší než u velké nadnárodní instituce.

V ES jsme si v roce 2004 zvolili jinou cestu. Naší certifikační autoritou je věhlasný TÜV. Zvolili jsme přísného partnera, abychom se o jakosti naučili vše, co nám velký a náročný cerifikátor může dát.

Certifikovat jakosti v tak náročném oboru, jakým je stavebnictví právě u TÜV, bylo před třinácti roky opravdu mimořádně náročné. Dnes jsou nám odměnou skvělé výsledky auditů, kterých každý rok dosahujeme. Třináct let přísných auditů vybrušovaly procesy našeho fungování, až jsou nám dnes audity jakosti od mimořádně náročného TÜV snadnou záležitostí.

A tak také výsledek auditu 2016 konstatoval vynikající kvalitu našich domů a služeb. Velmi nás těšila slova auditora:

”Vaše kvalita staveb je vyšší, než je v Německu běžné a výrazně vyšší, než ostatní, kterou vidíme v Česku.”

Samozřejmostí je v ES také zavedení a dodržování normy ochrany životního prostředí ISO 14000.

Certifikát vysoké jakosti ISO 9001

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 25.1.2017.
Aktualizováno: 23.1.2017 zpět

http://dekujeme-za-skvely-rok-2016.ekonomicka-stavba.cz/iso-9001.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.