Po šesté oceněni titulem Kvalitní firma

Zažili jsme to za posledních šest let po šesté. Přesto ten pocit nikdy nezevšední. O tomto titulu nerozhodují porotci. O titulu Kvalitní firma rozhodujete jen a výhradně Vy. Jen mimořádně spokojení klienti a jejich skvělé hodnocení nám již po šesté přineslo toto mimořádné ocenění.

Po šesté oceněni titulem Kvalitní firma

O značku Kvalitní firma se ucházejí nejlepší společnosti v jednotlivých oborech. Zúčastnit se mohou jen společnosti, které nechají veřejně ověřit spokojenost svých klientů. K získání titulu musí být průměrná známka hodnocení jednotlivých klientů lepší nežli 1,51. Jen málo společností v oboru výstavby rodinných domů si troufne nechat spokojenost svých klientů ověřit. A jen několik společností v testu spokojenosti uspěje a získá titul Kvalitní firma.

S obrovským nadšením děkujeme svým bydlícím klientům za úžasná hodnocení, která nás opět vystřelila na samý vrchol českých stavitelů rodinných domů. Obdrželi jsme 95 jedniček, 12 dvojek a sedm trojek. Žádnou horší známku! Děkujeme. Nesmírně si Vaší přízně vážíme. Vaše skvělé hodnocení je nám energií vymýšlet pro Vás ještě lepší služby. Neusneme na vavřínech.

https://www.facebook.com/122400514494717/posts/
1011683088899784

Děkujeme. Nikdy Vaší důvěru nezklameme.Ekonomické stavby

Po šesté oceněni titulem Kvalitní firma Po šesté oceněni titulem Kvalitní firma

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 23.1.2017.
Aktualizováno: 23.1.2017 zpět

http://dekujeme-za-skvely-rok-2016.ekonomicka-stavba.cz/kvalitni-firma.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.